VMW kutsub Ametite maja peole

Viljandi Music Walk kulmineerub 16.septembril õhtuse peoga Vabaduse platsil asuvas Ametite majas, kus kahes üksteise peal asuvas saalis on võimalik osa saada kontserdist ja DJ-programmist ning vanas parteimajas hommikuni tantsida. 

Pisut räsitud maja seab pidutsejate arvule ette piirid, seega paisatakse seekord müüki vaid 300 pääset kiirematele. Passiga saab Ametite majja loomulikult tasuta.
Foto: ajapaik.ee

NB! Ametite maja programmis on muudatus! 

Londoni/Glasgow bänd Sacred Paws ei saa kahjuks Viljandis esineda seoses ühe liikme haigestumisega.

 

Õhtusel peol saab tantsida siiski ja palju. Pikendame DJ lauda ning Ametite Majale kohaselt tulevad pulti sel õhtul erinevate ametite esindajad:

 

Linnapea Ando Kiviberg

Näitleja Adeele Sepp

Jalgpallur Roger Teor

Muusik Kaarel Kuusk

nimekiri täieneb jooksvalt...

 

Juba ostetud piletid/passid ostame soovi korral tagasi iga VMW kontserdi juures olevas piletimüügilauas või kui helistate numbril +372 5564 2104

Ülemises saalis saab kuulda ja näha suviste festivalidel kiirelt fänne kogunud Mees Inci. , kellele on viidatud kui tõupuhtale Eesti indiele, milles muusika voolab lõdvalt instrumendilt instrumendile. Mees Inc. on ühe mehe tunded läbi kergelt tantsuliste rütmide ja gruuvide. Ülemise saali DJ-laua taha sätivad ennast ritta Madis ja Eiki Nestor ning Hooligan Hamleti DJ-kooslus Rytm.

Alumise diskosaali väga pika DJ laua täidavad aga Ametite majale kohaselt erinevate tähtsate ametite esindajad:


Ando Kiviberg - linnapea
Adeele Sepp - näitleja
Roger Teor - jalgpallur
Kaarel Kuusk - muusik
nimekiri täieneb jooksvalt.....


Ametite maja ehitati 1970. Aastate lõpul kommunistliku partei Viljandi rajoonikomitee jaoks ning on Tallinna Mererajooni komitee hoone koopia. 1990.aastate algul lisati majale üks korrus koos teravatipuliste viilkatustega ning peasissekäigu ees asendati tribüün suure trepiga.Osta pilet SIIT!


Annika Vihmann 06.09.17