16. september 15.00 Filosoofide allee

ERKI PÄRNOJA "Efterglow"

Multiinstrumentalist, kitarrist ja helilooja Erki Pärnoja on kogunud laialdaselt tähelepanu nii sooloartistina kui ansambli Ewert & The Two Dragons liikmena, ent tema sooloprojekt süüvib emotsioonide skaalasse, mahutamaks endasse lahkumist, loobumist ja lõplikkust puudutavaid toone. Melanhoolne, meditatiivne ja mõtlik seisundimuusika on kantud kaugelt kajavatest kitarridest ja igatsust täis muusikalisest nostalgiast, mida võib võrrelda kõigile tuttava suvelõpu-nukrusega.

FB.s leiab Erki Pärnoja üles SIIT

16. september 17.00     Põdra graffitiga hoovis (Posti 20)

EIK


Eesti räpimaastiku kõige eredam ja värskem tulija. Luuletaja-räppar-arvaja, kelle vanus ei takista tal ütlemaks välja asju, mida meist vähesed öelda julgevad. Püüdes lõhkuda räppmuusikale seatud veidraid stereotüüpe, peegeldab EIKi muusika hoolikalt maailmas üha tõusvamaks muutuvat, rahumeelset ja filosoofilist kunstiräpiliikumist.

EIKi FB-leht asub SIIN

16. september 19.00 Filosoofide allee

HUNT

HUNT on Brigitta Davidjants, Hannaliisa Uusma ja VJ Kristin Pärn. Bänd, mille esinemised on harvad, haruldased ja kohtumist väärt. Muusikaliselt kahest naisest koosnev energiaduo, kelle armastus elektroonilise muusika vastu esindavad jõulised träkid ning meloodilised palad. Post-romantiline elektrooniline indie-soul.

Aprilli lõpus andis duo välja vinüülplaadi “Fragment of…”, mis sisaldab seitse lugu ja kaks skiti.

Hundist veel:

FB
Bandcamp

16. september 19.00 Filosoofide allee

EETER

Eeter on  Ann Reimann, Anna Hints ja Marja-Liisa Plats. Nende loodud muusikas kohtuvad sujuv, aga kriipiv ambient toorfolgi ja psühhedeelse elektroonilise võnkega. Nad katsetavad mõnuga ja eksivad umbes sama suure naudinguga ning siis seovad suurima rõõmuga ürgse juurikate väe elektroonilise muusikaga.

FB: https://www.facebook.com/eeterband

16. september 22.00 Ametite maja

Mees Inc.

Meeldib, ei meeldi. Pöörleb, ei pöörle. Ja muud mõtted.

Värskem Eesti indie, stiilile omaselt kodukootud ja vahetu. Sobib kirjeldama kunagine iseloomustus Generaator M-i kohta, “ta on vähenõudlik - ei ole vaja kalleid võimendussüsteeme, süntesaatoreid, vajalik on vaid nooruslik särts, mõttetihe tekst, paar kitarri ning trummid.” Kõik on peaaegu õige, kuid süntesaatorid on selles muusikas auväärselt esindatud ja omal kohal.

Mees Incorporatedile on viidatud kui 100% tõupuhtale Eesti indiele, milles muusika voolab lõdvalt instrumendilt instrumendile. Mees Inc. on ühe mehe tunded ja olemus läbi kergelt tantsuliste rütmide ja gruuvide.Mees Inc. asub FB-s SIIN
Soundcloud

16. september 22.00 Ametite maja Pidu

DJ-d

Eiki ja Madis Nestor
Hooligan Hamleti DJ-kooslus Rytm
linnapea Ando Kiviberg
näitleja Adeele Sepp
jalgpallur Roger Teor
muusik Kaarel Kuusk
jpt.