15.-17. september 2017

Viljandi Music Walk

Viljandi Music Walk on omamoodi pehme maandumisplats suvel hoo sisse saanud festivalipublikule, pakkudes võimalust veel enne sisehooaja algust ja rahulikumat talveperioodi väikelinnamiljöös oma lemmikartistid üle kuulata.

On terve nädalavahetus muusikat, üldse mitte kontsertide andmiseks mõeldud paigad ja neid omavahel ühendav trajektoor.

Lisaks muusikale ja jalutamisele saadavad VMW-d arvukad tegevused linnas - Tour d’Öö hilisõhtune rattasõit, tänavaturgude päev, performance´d ja valgusinstallatsioonid, näitused ning palju muud programmivälist mis toimub ühe sügisese väikelinna kõrvaltänavates ja salahoovides.

Eelmistel aastatel on meie festivalil üles astunud: MARTEN KUNINGAS, WOLFREDT, IMANDRA LAKE, GALAKTLAN, KURJAM, POPIDIOT DJ-d, FRINDO KVEIKS, ROBERT JA LOTTE JÜRJENDAL, ANS. ANDUR, MALCOLM LINCOLN, JAN HELSING, CIRKL, SONNY & THE SUNSETS (USA), ST. CHEATERSBURG, VETIVER (USA), LEIKKI, VAIKO EPLIK JA ELIIT, GORÕ LANA, KREATIIVMOOTOR, LEVSKI, OUU, 5MIINUST, TOMMY CASH, DJ-d jpt.

Esinemispaikadeks on olnud eriilmelised kohad Viljandis nüüdseks lammutatud Taaskasutuskeskuse kaarhallist Lennukitehaseni, kohalikust stripiklubist raamatukogu lugemissaalini.

2016 aasta festivali pildid:


2015.a. festivali pildid:2014 aasta festivali pildid:


2013 aasta festivali pildid: